Certificari
ISO 9001:2015Certificat nr.: 72585/A/0001/UK/Ro ISO 14001:2015Certificat nr.: 72585/B/0001/UK/Ro ISO 45001:2018Certificat nr.: 72585/D/0001/UK/Ro
Cariere
Cariere
Performanta companiei noastre se bazeaza pe energia unei echipe de angajati motivati si talentati. Personalul nostru contribuie la succesul si la dezvoltarea sustinuta a companiei. Investim in angajatii nostri, prin masuri de dezvoltare profesionala continua si relevanta, in asa fel incat acestia sa-si valorifice din plin potentialul propriu.

Pentru a aplica pentru un post in cadrul companiei noastre va rugam sa vizualizati lista de posturi vacante existente in prezent. Puteti depune C.V.-ul dumneavoastra la adresa de e-mail office[at]doralexcom[dot]eu

Posturi disponibile
1. Sef Santier - Inginer Instalatii edilitare
Descrierea postului:
  • Conducerea si coordonarea realizarii lucrarilor pe santier
  • Stabilirea solutiilor tehnice optime, realizabile in cel mai scurt timp si cu costuri minime respectarea cerintelor de calitate
  • Intocmirea din punct de vedere cantitativ si calitativ a situatiilor de lucrari.
  • Intocmirea, monitorizarea si actualizarea graficului detaliat de executie a lucrarilor.
  • Coordonarea activitatii echipei de lucru proprii
  • Supravegherea activitatii subantreprenorilor
  • Intocmirea de rapoarte periodice cu privire la desfasurarea lucrarilor

Cerinte:
  • Studii superioare tehnice - Instalatii edilitare
  • Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara, in urmarirea lucrarilor pe santier
  • Cunostinte operare pe calculator MS Office
  • Cunsotiinte AUTOCAD, Pograme devize constituie avantaj
  • Abilitati de relationare
  • Permis categoria B
  • Disponibilitate pentru deplasari

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta
  • Masina de serviciu, laptop, telefon

2. Inginer -CFDP
  • Conducerea si coordonarea realizarii lucrarilor in santier.
  • Stabilirea solutiilor tehnice optime, realizabile in cel mai scurt timp si cu costuri minime, respectarea cerintelor de calitate
  • Intocmeste din punct de vedere cantitativ si calitativ situatiile de lucrari.
  • Intocmeste, monitorizeaza si actualizeaza graficul detaliat de executie a lucrarilor.
  • Intocmirea de rapoarte periodice cu privire la desfasurarea lucrarilor.

Cerinte:
  • Studii superioare tehnice - Constructii - Specializarea - CFDP
  • Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara

Se ofera:

  • Masina de serviciu, telefon